PSYCHOLOG  Ropczyce

Pomoc psychologa jest w zasięgu Twojej ręki. Jeżeli nie znalazłeś tradycyjnego gabinetu psychologicznego, zalecamy przejrzenia zasobów psychologów online w lokalizacji: Ropczyce.

Portal psychologiczny Psychologonline.TV proponuje porady psychologiczne video z użyciem kamery internetowej oraz mikrofonu w formie transmisji online bez wychodzenia z domu. Konsultacja na live to najbadziej skuteczna forma terapii via internet. Czas spotkania to 50 minut, dzięki czemu rozmowa psychologa i pacjenta jest bardzo efektywna.

Nie każdy jednak ma odwagę od razu konwersować twarzą w twarz z psychoterapeutą. Dla takich pacjentów oferujemy poradę psychologiczną w formie tekstu. Wystarczy opisać w 10-15 zdaniach swój problem , zapłacić za konsultację oraz poczekać na poradę. Dla tych klientów , którzy chcą zachować pełną anonimowość, mamy w ofercie wirtualny czat z psychologiem, który trwa około 50 minut i stanowi alternatywną metodę leczenia, dzięki interakcji jaka występuje pomiędzy psychologiem i klientem.

Konsultacje mają charakter:


=

Terapii indywidualnej

Konsultacja ogólna lub psychoterapia stała z wybranym psychologiem, która trwa nie więcej niż 50 min.

Zarezerwuj spotkanie
psychoterapie grupowe

Terapii grupowej

Porady na żywo w formie luźnych grup wsparcia albo psychoterapie grupowe ukierunkowane ściśle na konkretny problem.

Zarezerwuj spotkanie

Konsultacje w grupach zorientowane są na następujące tematyki:


  • psycholog dla par i małżeństw - psycholodzy, którzy mają podejście do dzieci i znają odpowiednie metody terapeutyczne
  • psycholog dziecięcy - psycholodzy, którzy mają podejście do dzieci i znają odpowiednie metody terapeutyczne
  • psycholog dla alkoholika - leczenie uzależnień od alkoholu, terapia odwykowa na odległość, psychoterapie grupowe i indywidualne dla alkoholika
  • terapie specyficzne - terapia dla gejów,lesbijek, homoseksualistów, a również leczenie uzależnienia od narkotyków, wsparcie dla narkomanów
  • psycholog dla kobiet w ciąży - ten psycholog daje wsparcie kobietom, które spodziewają się dziecka lub też mają problemy z utrzymaniem ciąży, problem z zespołem stresu pourazowego PTSD)

Główną zaletą grup wsparcia jest jej określona tematyka oraz niski koszt dla Pacjenta, co sprawia, że psycholog w mieście Ropczyce jest niedrogi i dostępny online praktycznie z każdego miejsca na świecie.

Jeśli interesuje Cię psycholog NFZ, a nie ma już dla Ciebie miejsca, zapraszamy do obserwowania podstrony Last Minute, gdzie proponujemy bezpłatne konsultacje u psychologa.

W naszej ofercie jest też seksuolog online, z którym bez wstydu omówicie trapiące Was problemy. Gwarantujemy pełną anonimowość oraz możliwość zasłonięcia kamery podczas trwania konsultacji.

Jesteśmy dumni z naszych specjalistów, ale mimo tego nieustannie podwyższamy jakość świadczonych usług. Empatia, dobro klienta i zaangażowanie to główne atuty naszej działalności.

Zobacz ostatnio dodane opinie o psychologach z miasta: Ropczyce

Zobacz także inne miasta: Łaszczów, Biały Bór, Mszana Dolna, Kock, Wrzeœnia

SKORZYSTAJ  z pomocy psychologa online