PSYCHOLOG  Przasnysz

Pomoc psychologa jest w zasięgu Twojej ręki. Jeżeli nie znalazłeś tradycyjnego psychologa, zalecamy przejrzenia zasobów psychologów online w lokalizacji: Przasnysz.

Psycholog online proponuje porady psychologiczne video z użyciem kamery internetowej oraz mikrofonu w formie transmisji online bez wychodzenia z domu. Terapia na żywo to najbadziej skuteczna forma terapii przez internet. Czas spotkania to 50 min., dzięki czemu rozmowa psychologa i pacjenta jest bardzo efektywna.

Nie każdy jednak odważy się od razu konwersować w cztery oczy z psychologiem. Dla takich pacjentów oferujemy poradę psychologiczną w formie tekstowej. Wystarczy opisać w 10-15 zdaniach swój problem , opłacić poradę oraz poczekać na odpowiedź. Dla wymagających klientów , którzy życzą sobie zachować szczególną anonimowość, posiadamy w ofercie czat z wybranym psychologiem, który trwa prawie 50 minut i stanowi alternatywną metodę terapeutyczną, dzięki interakcji jaka zachodzi pomiędzy psychologiem a pacjentem.

Porady psychologiczne mają charakter:


=

Terapii indywidualnej

Konsultacja ogólna lub psychoterapia stała z konkretnym specjalistą, która trwa nie więcej niż 50 min.

Zarezerwuj spotkanie
psychoterapia grupowa

Terapii grupowej

Porady na żywo w formie luźnych grupek wsparcia lub też terapie w grupach zorientowane ściśle na konkretny problem.

Zarezerwuj spotkanie

Spotkania grupowe zorientowane są na następujące tematyki:


  • psycholog dla par i małżeństw - psycholodzy, którzy mają podejście do dzieci i znają odpowiednie metody terapeutyczne
  • psycholog dziecięcy - psycholodzy, którzy mają podejście do dzieci i znają odpowiednie metody terapeutyczne
  • psycholog dla alkoholika - czyli jak pozbyć się uzależnienia od alkoholu, odwyk na odległość w formie psychoterapii, psychoterapia indywidualna i grupowa dla alkoholika
  • terapie specyficzne - terapia LGBT, a także leczenie uzależnienia od narkotyków, wsparcie dla narkomanów
  • psycholog dla kobiet w ciąży - ten psycholog oferuje wsparcie kobietom, które oczekują potomstwa lub też mają problemy z zagrożoną ciążą, problem z zespołem stresu pourazowego PTSD)

Podstawową korzyścią grup wsparcia jest jej określona tematyka oraz niski koszt dla Pacjenta, co sprawia, że psycholog w mieście Przasnysz jest tani i dostępny online praktycznie z każdego miejsca na świecie.

Jeżeli interesuje Cię psycholog na NFZ, a nie ma już dla Ciebie miejsca, zapraszamy do śledzenia podstrony Last Minute, gdzie wystawiamy bezpłatne wizyty u psychologa.

W naszej ofercie jest też seksuolog online, z którym bez uprzedzeń omówicie swoje problemy. Gwarantujemy poczucie 100% anonimowości oraz możliwość zasłonięcia kamery podczas trwania wizyty.

Jesteśmy dumni z naszych specjalistów, ale mimo tego nieustannie podwyższamy jakość wizyt online. Empatia, dobro klienta i zaangażowanie to główne atuty naszej misji.

Zobacz ostatnio dodane opinie o psychologach z miasta: Przasnysz

Zobacz także inne miasta: Michałowo, Wisła, Olkusz, Aleksandrów Kujawski, ŚŒwidnica

SKORZYSTAJ  z pomocy psychologa online