PSYCHOLOG  Otwock

Pomoc psychologiczna jest w zasięgu Twojej ręki. Jeżeli nie udałeś się do tradycyjnego psychologa, zachęcamy Cię do przejrzenia psychologów online w mieście Otwock.

Portal psychologiczny Psychologonline.TV proponuje porady psychologiczne video z użyciem kamerki internetowej oraz mikrofonu w formie transmisji online bez wychodzenia z domu. Terapia na żywo to bardzo skuteczna forma terapii via internet. Czas spotkania to 50 min., dzięki czemu rozmowa psychologa i pacjenta jest bardzo efektywna.

Nie każdy jednak ma odwagę od razu konwersować w cztery oczy z psychologiem. Dla takich pacjentów oferujemy poradę psychologiczną w formie tekstu. Wystarczy opisać w kilkunastu zdaniach swój problem , opłacić poradę oraz poczekać na poradę. Dla wymagających klientów , którzy życzą sobie zachować szczególną anonimowość, posiadamy w ofercie czat z wybranym psychologiem, który trwa prawie 50 minut i stanowi alternatywną metodę leczenia, dzięki interakcji jaka zachodzi pomiędzy psychologiem i klientem.

Konsultacje mają charakter:


=

Terapii indywidualnej

Konsultacja ogólna albo psychoterapia cykliczna z konkretnym specjalistą, która trwa nie więcej niż 50 min.

Zarezerwuj spotkanie
grupy wsparcia

Terapii grupowej

Porady na żywo w formie luźnych grupek wsparcia albo psychoterapie grupowe zorientowane ściśle na konkretny problem.

Zarezerwuj spotkanie

Grupy wsparcia zorientowane są na następujące tematyki:


  • psycholog dla par i małżeństw - psycholodzy, którzy mają podejście do dzieci i znają odpowiednie metody terapeutyczne
  • psycholog dziecięcy - psycholodzy, którzy mają podejście do dzieci i znają odpowiednie metody terapeutyczne
  • psycholog dla alkoholika - leczenie uzależnień od alkoholu, odwyk na odległość w formie psychoterapii, psychoterapia indywidualna i grupowa dla alkoholika
  • terapie specyficzne - terapia LGBT, a również leczenie uzależnienia od narkotyków, grupy wsparcia dla narkomanów
  • psycholog dla kobiet w ciąży - taki psycholog oferuje wsparcie kobietom, które oczekują potomstwa lub też mają problemy z zagrożoną ciążą, problem z zespołem stresu pourazowego PTSD)

Główną zaletą grup wsparcia jest jej tematyczność oraz stosunkowo niska cena dla Pacjenta, co sprawia, że psycholog w mieście Otwock jest tani i dostępny praktycznie z każdego miejsca na świecie.

Jeżeli interesuje Cię psycholog NFZ, a nie ma już dla Ciebie miejsca, zapraszamy do śledzenia podstrony Last Minute, gdzie proponujemy bezpłatne wizyty u psychologa.

W naszej ofercie jest też seksuolog online, z którym bez wstydu omówicie swoje problemy. Zapewniamy poczucie 100% anonimowości oraz możliwość wyłączenia kamery podczas trwania wizyty.

Jesteśmy dumni z naszych psychoterapeutów, ale mimo tego ciągle podwyższamy jakość wizyt online. Empatia, dobro klienta i zaangażowanie to filary naszej działalności.

Zobacz ostatnio dodane opinie o psychologach z miasta: Otwock

Zobacz także inne miasta: Braniewo, Torzym, Łęczna, Libiąż, Rybnik

SKORZYSTAJ  z pomocy psychologa online