PSYCHOLOG  Ostróda

Pomoc psychologa jest w zasięgu Twojej ręki. Jeżeli nie znalazłeś tradycyjnego psychologa, zachęcamy Cię do przejrzenia psychologów online w lokalizacji: Ostróda.

Portal psychologiczny Psychologonline.TV proponuje porady psychologiczne na żywo z użyciem kamerki internetowej oraz mikrofonu w formie transmisji online bez wychodzenia z domu. Konsultacja na live to najbadziej skuteczna forma terapii przez internet. Spotkanie trwa około 50 minut, dzięki czemu dialog między psychologiem i pacjentem jest efektywny.

Nie każdy jednak odważy się od razu konwersować w cztery oczy z psychoterapeutą. Dla tych pacjentów oferujemy porady psychologiczne w formie tekstowej. Wystarczy opisać w 10-15 zdaniach swój problem , zapłacić za konsultację oraz poczekać na poradę. Dla wymagających klientów , którzy chcą zachować szczególną anonimowość, mamy w ofercie wirtualny czat z psychologiem, który trwa około 50 minut i stanowi ciekawą metodę leczenia, dzięki interakcji jaka zachodzi pomiędzy psychologiem i klientem.

Porady psychologiczne mają charakter:


=

Terapii indywidualnej

Konsultacja ogólna albo psychoterapia stała z konkretnym specjalistą, która trwa nie więcej niż 50 min.

Zarezerwuj spotkanie
grupy wsparcia

Terapii grupowej

Porady na żywo w formie luźnych grupek wsparcia albo terapie w grupach zorientowane ściśle na konkretny problem.

Zarezerwuj spotkanie

Grupy wsparcia zorientowane są na następujące tematyki:


  • psycholog dla par i małżeństw - psycholog z podejściem do dzieci
  • psycholog dziecięcy - psycholog z podejściem do dzieci
  • psycholog dla alkoholika - czyli jak pozbyć się uzależnienia od alkoholu, odwyk na odległość w formie psychoterapii, psychoterapie grupowe i indywidualne dla alkoholika
  • terapie specyficzne - terapia LGBT, a również leczenie uzależnienia od narkotyków, wsparcie dla narkomanów
  • psycholog dla kobiet w ciąży - taki psycholog oferuje wsparcie kobietom, które oczekują potomstwa lub też mają problemy z utrzymaniem ciąży, obawy w związku z zespołem stresu pourazowego PTSD)

Podstawową korzyścią grup wsparcia jest jej tematyczność oraz stosunkowo niska cena dla Pacjenta, co powoduje, że psycholog w mieście Ostróda jest tani i dostępny online praktycznie z każdego miejsca na świecie.

Jeśli interesuje Cię psycholog NFZ, a nie możesz się do niego dostać, zapraszamy do śledzenia zakładki Last Minute, gdzie oferujemy bezpłatne konsultacje u psychologa.

W naszej ofercie jest również seksuolog online, z którym bez uprzedzeń omówicie trapiące Was problemy. Gwarantujemy pełną anonimowość oraz możliwość wyłączenia kamery podczas trwania wizyty.

Jesteśmy dumni z naszych psychoterapeutów, ale mimo tego ciągle podwyższamy jakość wizyt online. Zaangażowanie, empatia i dobro klienta to główne atuty naszej misji.

Zobacz ostatnio dodane opinie o psychologach z miasta: Ostróda

Zobacz także inne miasta: Korsze, Słomniki, Złocieniec, Rypin, Poznań

SKORZYSTAJ  z pomocy psychologa online