PSYCHOLOG  Olsztyn

Pomoc psychologiczna jest w zasięgu Twojej ręki. Jeżeli nie udałeś się do tradycyjnego psychologa, zalecamy przejrzenia zasobów psychologów online w mieście Olsztyn.

Psycholog online proponuje porady psychologiczne na żywo z użyciem kamerki internetowej oraz mikrofonu w formie transmisji przez sieć bez konieczności opuszczania domu. Terapia na żywo to bardzo skuteczna forma terapii via internet. Czas spotkania to 50 minut, dzięki czemu dialog między psychologiem i pacjentem jest efektywny.

Nie każdy jednak ma odwagę od razu rozmawiać w cztery oczy z psychoterapeutą. Dla tych pacjentów oferujemy poradę psychologiczną w formie tekstu. Wystarczy opisać w 10-15 zdaniach swój problem , opłacić poradę oraz poczekać na odpowiedź. Dla wymagających klientów , którzy chcą zachować szczególną anonimowość, mamy w ofercie czat z wybranym psychologiem, który trwa około 50 minut i stanowi ciekawą metodę terapeutyczną, dzięki interakcji jaka zachodzi pomiędzy psychologiem a pacjentem.

Konsultacje mają charakter:


=

Terapii indywidualnej

Konsultacja ogólna lub psychoterapia cykliczna z konkretnym specjalistą, która trwa nie więcej niż 50 min.

Zarezerwuj spotkanie
grupy wsparcia

Terapii grupowej

Porady na żywo w formie luźnych grupek wsparcia lub też terapie w grupach ukierunkowane ściśle na konkretny problem.

Zarezerwuj spotkanie

Konsultacje w grupach zorientowane są na następujące tematyki:


  • psycholog dla par i małżeństw - psycholodzy, którzy mają podejście do dzieci i znają odpowiednie metody terapeutyczne
  • psycholog dziecięcy - psycholodzy, którzy mają podejście do dzieci i znają odpowiednie metody terapeutyczne
  • psycholog dla alkoholika - leczenie uzależnień od alkoholu, terapia odwykowa na odległość, psychoterapia indywidualna i grupowa dla alkoholika
  • terapie specyficzne - terapia LGBT, a także leczenie uzależnienia od narkotyków, wsparcie dla narkomanów
  • psycholog dla kobiet w ciąży - taki psycholog daje wsparcie kobietom, które oczekują potomstwa lub też mają problemy z zagrożoną ciążą, obawy w związku z zespołem stresu pourazowego PTSD)

Główną zaletą grup wsparcia jest jej określona tematyka oraz niski koszt dla Pacjenta, co sprawia, że psycholog w mieście Olsztyn jest niedrogi i dostępny praktycznie z każdego miejsca na ziemii.

Jeżeli interesuje Cię psycholog na NFZ, a nie ma już dla Ciebie miejsca, zapraszamy do obserwowania podstrony Last Minute, gdzie wystawiamy bezpłatne konsultacje u psychologa.

Na naszym portalu działa również seksuolog online, z którym bez wstydu omówicie swoje problemy. Zapewniamy pełną anonimowość oraz możliwość wyłączenia kamery podczas trwania wizyty.

Jesteśmy dumni z naszych specjalistów, ale mimo tego ciągle podwyższamy jakość wizyt online. Empatia, dobro klienta i zaangażowanie to główne atuty naszej misji.

Zobacz ostatnio dodane opinie o psychologach z miasta: Olsztyn

Zobacz także inne miasta: Opoczno, Człopa, Białystok, Stargard Szczeciński, Radlin

SKORZYSTAJ  z pomocy psychologa online