PSYCHOLOG  Olkusz

Pomoc psychologiczna jest w zasięgu Twojej ręki. Jeżeli nie udałeś się do tradycyjnego gabinetu psychologicznego, zalecamy przejrzenia zasobów psychologów online w lokalizacji: Olkusz.

Psychologonline.TV proponuje porady psychologiczne video z użyciem kamery internetowej oraz mikrofonu w formie transmisji online bez konieczności opuszczania domu. Terapia na żywo to bardzo skuteczna forma terapii przez internet. Czas spotkania to 50 minut, dzięki czemu dialog między psychologiem i pacjentem jest efektywny.

Nie każdy jednak odważy się od razu rozmawiać twarzą w twarz z terapeutą. Dla tych pacjentów oferujemy poradę psychologiczną w formie tekstu pisanego. Wystarczy opisać w 10-15 zdaniach swój problem , opłacić poradę oraz poczekać na poradę. Dla wymagających klientów , którzy chcą zachować pełną anonimowość, mamy w ofercie wirtualny czat z psychologiem, który trwa około 50 minut i stanowi alternatywną metodę terapeutyczną, dzięki interakcji jaka zachodzi pomiędzy psychologiem i klientem.

Porady w serwisie mają charakter:


=

Terapii indywidualnej

Konsultacja ogólna lub psychoterapia stała z konkretnym psychologiem, która trwa nie więcej niż 50 min.

Zarezerwuj spotkanie
psychoterapia grupowa

Terapii grupowej

Porady na żywo w formie luźnych grup wsparcia lub też psychoterapie grupowe zorientowane ściśle na konkretny problem.

Zarezerwuj spotkanie

Grupy wsparcia zorientowane są wokół następujących kategorii tematycznych:


  • psycholog dla par i małżeństw - psycholog z podejściem do dzieci
  • psycholog dziecięcy - psycholog z podejściem do dzieci
  • psycholog dla alkoholika - czyli jak pozbyć się uzależnienia od alkoholu, terapia odwykowa na odległość, psychoterapia indywidualna i grupowa dla alkoholika
  • terapie specyficzne - terapia dla gejów,lesbijek, homoseksualistów, a również leczenie uzależnienia od narkotyków, wsparcie dla narkomanów
  • psycholog dla kobiet w ciąży - taki psycholog daje wsparcie kobietom, które oczekują potomstwa lub też mają problemy z utrzymaniem ciąży, obawy w związku z zespołem stresu pourazowego PTSD)

Podstawową korzyścią grup wsparcia jest jej określona tematyka oraz niski koszt dla Pacjenta, co powoduje, że psycholog w mieście Olkusz jest tani i dostępny online praktycznie z każdego miejsca na ziemii.

Jeżeli interesuje Cię psycholog NFZ, a nie możesz się do niego dostać, zapraszamy do śledzenia zakładki Last Minute, gdzie wystawiamy bezpłatne wizyty u psychologa.

Na naszym portalu działa też seksuolog online, z którym bez uprzedzeń omówicie trapiące Was problemy. Zapewniamy pełną anonimowość oraz możliwość wyłączenia kamery podczas trwania konsultacji.

Jesteśmy dumni z naszych psychologów, ale mimo tego nieustannie podwyższamy jakość świadczonych usług. Empatia, dobro klienta i zaangażowanie to podpory naszej działalności.

Zobacz ostatnio dodane opinie o psychologach z miasta: Olkusz

Zobacz także inne miasta: Nowogrodziec, Kłecko, Krynica-Zdrój, Ostrzeszów, Skórcz

SKORZYSTAJ  z pomocy psychologa online