PSYCHOLOG  Łowicz

Pomoc psychologa jest w zasięgu Twojej ręki. Jeżeli nie znalazłeś tradycyjnego gabinetu psychologicznego, zalecamy przejrzenia zasobów psychologów online w mieście Łowicz.

Psycholog online proponuje porady psychologiczne na żywo z użyciem kamerki internetowej oraz mikrofonu w formie transmisji online bez wychodzenia z domu. Terapia na żywo to najbadziej skuteczna forma terapii przez internet. Spotkanie trwa około 50 minut, dzięki czemu rozmowa psychologa i pacjenta jest bardzo efektywna.

Nie każdy jednak ma odwagę od razu konwersować w cztery oczy z psychologiem. Dla takich pacjentów oferujemy porady psychologiczne w formie tekstu. Wystarczy opisać w 10-15 zdaniach swój problem , opłacić poradę oraz poczekać na poradę. Dla wymagających klientów , którzy życzą sobie zachować pełną anonimowość, mamy w ofercie wirtualny czat z psychologiem, który trwa około 50 minut i stanowi alternatywną metodę terapeutyczną, dzięki interakcji jaka występuje pomiędzy psychologiem a pacjentem.

Konsultacje mają charakter:


=

Terapii indywidualnej

Konsultacja ogólna albo psychoterapia stała z wybranym psychologiem, która trwa nie więcej niż 50 min.

Zarezerwuj spotkanie
grupy wsparcia

Terapii grupowej

Porady na żywo w formie luźnych grup wsparcia albo terapie w grupach ukierunkowane ściśle na konkretny problem.

Zarezerwuj spotkanie

Grupy wsparcia zorientowane są wokół następujących kategorii tematycznych:


  • psycholog dla par i małżeństw - psycholog z podejściem do dzieci
  • psycholog dziecięcy - psycholog z podejściem do dzieci
  • psycholog dla alkoholika - leczenie uzależnień od alkoholu, odwyk na odległość w formie psychoterapii, psychoterapia indywidualna i grupowa dla alkoholika
  • terapie specyficzne - terapia dla gejów,lesbijek, homoseksualistów, a również leczenie uzależnienia od narkotyków, grupy wsparcia dla narkomanów
  • psycholog dla kobiet w ciąży - taki psycholog daje wsparcie kobietom, które spodziewają się dziecka lub też mają problemy z utrzymaniem ciąży, obawy w związku z zespołem stresu pourazowego PTSD)

Podstawową korzyścią grup wsparcia jest jej tematyczność oraz stosunkowo niska cena dla Pacjenta, co sprawia, że psycholog w mieście Łowicz jest niedrogi i dostępny praktycznie z każdego miejsca na świecie.

Jeśli interesuje Cię psycholog na NFZ, a nie możesz się do niego dostać, zapraszamy do obserwowania podstrony Last Minute, gdzie proponujemy bezpłatne konsultacje u psychologa.

Na naszym portalu działa również seksuolog online, z którym bez uprzedzeń omówicie trapiące Was problemy. Zapewniamy pełną anonimowość oraz możliwość zasłonięcia kamery podczas trwania wizyty.

Jesteśmy dumni z naszych specjalistów, ale mimo tego ciągle podwyższamy jakość wizyt online. Zaangażowanie, empatia i dobro klienta to filary naszej misji.

Zobacz ostatnio dodane opinie o psychologach z miasta: Łowicz

Zobacz także inne miasta: Pieniężno, Łobżenica, Bobolice, Głowno, Police

SKORZYSTAJ  z pomocy psychologa online