PSYCHOLOG  Iława

Pomoc psychologiczna jest w zasięgu Twojej ręki. Jeżeli nie udałeś się do tradycyjnego psychologa, zalecamy przejrzenia zasobów psychologów online w mieście Iława.

Portal psychologiczny Psychologonline.TV proponuje porady psychologiczne audio-video z użyciem kamery internetowej oraz mikrofonu w formie transmisji przez sieć bez konieczności opuszczania domu. Konsultacja na live to najbadziej skuteczna forma terapii przez internet. Spotkanie trwa około 50 min., dzięki czemu rozmowa psychologa i pacjenta jest bardzo efektywna.

Nie każdy jednak odważy się od razu konwersować w cztery oczy z psychologiem. Dla tych pacjentów polecamy porady psychologiczne w formie tekstowej. Wystarczy opisać w kilkunastu zdaniach swój problem , opłacić poradę oraz poczekać na poradę. Dla tych klientów , którzy chcą zachować pełną anonimowość, posiadamy w ofercie wirtualny czat z psychologiem, który trwa prawie 50 minut i stanowi alternatywną metodę terapeutyczną, dzięki interakcji jaka występuje pomiędzy psychologiem i klientem.

Konsultacje mają charakter:


=

Terapii indywidualnej

Konsultacja wstępna albo psychoterapia cykliczna z wybranym specjalistą, która trwa nie więcej niż 50 min.

Zarezerwuj spotkanie
grupy wsparcia

Terapii grupowej

Konsultacje w formie luźnych grupek wsparcia albo terapie w grupach ukierunkowane ściśle na konkretny problem.

Zarezerwuj spotkanie

Grupy wsparcia zorientowane są na następujące tematyki:


  • psycholog dla par i małżeństw - psycholog z podejściem do dzieci
  • psycholog dziecięcy - psycholog z podejściem do dzieci
  • psycholog dla alkoholika - czyli jak pozbyć się uzależnienia od alkoholu, odwyk na odległość w formie psychoterapii, psychoterapie grupowe i indywidualne dla alkoholika
  • terapie specyficzne - terapia dla gejów,lesbijek, homoseksualistów, a także leczenie uzależnienia od narkotyków, wsparcie dla narkomanów
  • psycholog dla kobiet w ciąży - ten psycholog oferuje wsparcie kobietom, które oczekują potomstwa lub też mają problemy z zagrożoną ciążą, problem z zespołem stresu pourazowego PTSD)

Podstawową korzyścią grup wsparcia jest jej określona tematyka oraz niski koszt dla Pacjenta, co sprawia, że psycholog w mieście Iława jest niedrogi i dostępny online praktycznie z każdego miejsca na ziemii.

Jeśli interesuje Cię psycholog NFZ, a nie możesz się do niego dostać, zapraszamy do obserwowania zakładki Last Minute, gdzie oferujemy bezpłatne konsultacje u psychologa.

W naszej ofercie jest również seksuolog online, z którym bez uprzedzeń omówicie swoje problemy. Zapewniamy poczucie 100% anonimowości oraz możliwość wyłączenia kamery podczas trwania konsultacji.

Jesteśmy dumni z naszych specjalistów, ale mimo tego ciągle podwyższamy jakość wizyt online. Empatia, dobro klienta i zaangażowanie to główne atuty naszej działalności.

Zobacz ostatnio dodane opinie o psychologach z miasta: Iława

Zobacz także inne miasta: Garwolin, Szczytna, Hrubieszów, Trzebiatów, Skalbmierz

SKORZYSTAJ  z pomocy psychologa online